Home Карлово Младежи от Карлово приготвиха  кексчета и бонбони с аромат на роза, лавандула...

Младежи от Карлово приготвиха  кексчета и бонбони с аромат на роза, лавандула и мента

0

Те ги представиха в сградата на Община Карлово

Ученици от СУ „Васил Левски“- Карлово представиха пред зала „Васил Караиванов“ на Общината  ръчно приготвени декорации, банички, бисквитки, кексчета и шоколадови бонбони с аромат на роза, лавандула и мента.

Google search engine

Кметът, председателят и заместник-председателите на Общински съвет-Карлово, както и всички общински съветници, служители на администрацията и присъстващи на априлската сесия на местния парламент подкрепиха младите предприемачи, купувайки си от всички  и поздравявайки младите хора за ентусиазма и енергията, която са вложили за изготвянето на своите бизнес планове и продукти.

Ръководителят на Младежкия център Цветина Захарлиева обучава през учебната 2024/2025 младежите във финансова грамотност, младежко предприемачество и бизнес мениджмънт по специален наръчник.

През месец април седем отбора се състезават кой ще представи най-добре своите продукти и услуги и ще реализира най-голяма печалба. На 7 май  е кулминацията с представяне пред жури от местни бизнес предприемачи, като отборът представил се най-добре ще получи парична награда, която да инвестира в образователни програми и продукти, за разширяване на своя бизнес или за каквато кауза те изберат.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име